Вимоги до підготовки файлів для УФ друку

1. Замовлення приймаються в форматі PDF стиль Adobe PDF (високоякісний друк).

2. В макеті всі растрові зображення мають бути збережені в 300 dpi.

3. Перед генерацією PDF-файлу переведіть всі тексти в криві.

4. Максимальний розмір файлу обмежений областю друку 600х900 мм, включаючи допуски на обрізку.

5. Допуски для обрізки - 2 мм з кожної сторони.

6. Наше обладнання дає можливість друку стандартними кольорами CMYK та додатковим білим кольором (два канали White1 та White2), а також лаком (два канали Lak1 та Lak2). Для друку білою фарбою та лаком у файлі необхідно створити додаткові плашкові кольори (Spot color): White1, White2, Lak1, Lak2.

7. За допомогою білої фарби можна створити об'ємне зображення, виконуючи друк в декілька проходів із розрахунку: один прохід двома каналами White1 та White2 дає об'єм 0,1 мм. Кількість проходів білої фарби обов'язково необхідно вказати у назві файлу (див. нижче приклад назви файлу).

8. Є можливість змінювати черговість нанесення фарби: друк стандартними кольорами CMYK або CMYK-Білий-Лак, Білий-CMYK-Лак і, при потребі, друк поверх лаку. У назві файлу це обов'язково потрібно зазначити (див. нижче приклад назви файлу).

9. Для друку замовлення в певній кількості макет надсилається в 1 екземплярі згідно з розмірами матеріалу, на якому планується проводити нанесення з точним позиціонуванням зображення та в назві файлу прописується кількість екземплярів.

10. Особливості підготовки файлу.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ на те, щоб вірно назначити атрибут накладання кольору (overprint) на всі елементи, які мають друкуватись один поверх іншого! Плашкові кольори можна задавати у відсотках (відтінках кольору), це дає можливість змінювати інтенсивність накладання кольору (у білому кольорі це буде формувати різну товщину нанесення фарби, тобто рельєф). Канали 3 та 4, так як і 1 і 2 можуть відрізнятись один від одного, тим самим їх накладання збільшує нанесення фарби у 2 рази.

При друці CMYK поверх об'ємного білого кольору на боках контуру друку буде видимий білий колір, щоб уникнути цього необхідно використовувати техніку трепінга (коли кольорове зображення більше за білу основу на 0.1 мм в кожну сторону)!

В підготовленому файлі не важливо, який елемент накладається на інший, черговість кольорів виставляється при друкуванні оператором згідно з вказаними даними у назві файлу.

Для спрощення підготовки макетів до друку можлива апаратна генерація білої фарби та лаку за наступними параметрами:

Fill color (White та, або Lak) - вказавши це у назві файлу, оператор виставить друк білого або лаку на весь розмір даного Вами файлу. Варто використовувати, коли потрібно повністю покрити лаком весь макет, або автоматично нанести лак поверх усього зображення. При цьому створювати в файлі додаткові канали не потрібно.

Under color (White та, або Lak) - дана функція дає можливість друку білого або лаку відповідно до кольорових елементів у файлі. Прикладом використання може бути друк логотипу на темному носії. Вказавши у назві Under color White, буде здійснено друк спочатку білої основи, потім кольорового лого, а якщо вказати Under color Lak, тоді буде здійснено спочатку друк лого, а потім саме лого буде покрите вибірковим лаком.

11. Технічні обмеження.

При друці використовуються фарби для твердих носіїв! Це означає, що зображення, нанесене на матеріал, не еластичне, особливо це стосується білої фарби! Не варто в макеті створювати об'ємний шар на лінії різу, біговки та згину.

Максимальна товщина матеріалу, на якому можливо здійснювати друк, складає 110 мм, але враховуйте обмеження при друці на нерівних поверхнях (наприклад, ручки, запальнички тощо): максимальна відстань від друкуючої голівки до матеріалу для якісного друку складає 3 мм.

Під час друку на тонких, гнучких матеріалах (наприклад, папір) товстий шар фарби (друк в декілька проходів) може деформувати матеріал.

Для кращого утримання фарби на деяких видах матеріалів, наприклад, скло, акрил, сталь і т.п. потрібно додатково наносити праймер. Згідно з технічними вимогами друк повинен проводитись через 12 годин після нанесення праймеру.

12. Назва файлу генерується за наступним правилом:

дата (день_місяць)_назва замовника_черговість друку_вид матеріалу_розмір в мм_кількість

приклади:

12_10_Zamovnik_W4_CMYK_Lak_PVH4mm_cut300х100mm_20copy

12_11_Zamovnik_CMYK_Fill collor W1_Sviy_material_not_cut_1copy

ПРИ НЕВІДПОВІДНІЙ НАЗВІ ФАЙЛУ ЗАМОВЛЕННЯ БУДЕ ВИКОНУВАТИСЬ ЛИШЕ ПІСЛЯ З'ЯСУВАННЯ ДЕТАЛЕЙ!

13. Будь-які особливості, не описані в даних вимогах, потрібно зазначити в додатковому Readme.txt – файлі.

14. Робота по підготовці макетів, які не відповідають даним вимогам, оплачується додатково.


ordering Asset 5 sending up
Забули пароль? Відновити.
Не маєте облікового запису? Зареєструватися.
* Зірочкою позначені обов’язкові поля.
Реєструючись,
Ви погоджуєтесь зугодою користувача
Успішно завантажено файлів: 0
Успішно завантажено файлів: 0
Оформивши замовлення, замовник погоджується з умовами співпраці