Умови співпраці

При оформленні замовлення - в подальшому “Продукція” - на сайті psdruk.com.ua, ви приймаєте умови співпраці між PSDRUK – в подальшому “Виконавець”, та вами – в подальшому “Замовник”:

1. Ціни, розміщені на сайті psdruk.com.ua, є орієнтовними і не остаточними. Точну вартість окремої Продукції можна дізнатись, надіславши матеріали замовлення на прорахунок.

2. У зв’язку з тим, що Продукція являється індивідуальним замовленням, Замовник зобов’язується оплатити, перевірити та прийняти Продукцію відповідно до оформленого замовлення.

3. Для відправлення замовлень транспортними компаніями, Виконавець зобов’язується здійснити належне пакування Продукції, згідно з вимогами транспортної компанії. В разі пошкодження Продукції при транспортуванні відповідальність несе перевізник. Щоб уникнути фінансових втрат, при оформленні замовлення Виконавець може вказати страхову суму для зазначення її в транспортній декларації.

4. У випадку виготовлення Продукції, яка не відповідає вказаній якості, Виконавець, в узгоджений із Замовником термін, усуває виявлені недоліки.

5. У разі неможливості виконання прийнятих на себе зобов'язань, Виконавець несе відповідальність в межах суми, отриманої від Замовника..

6. Виготовлення Продукції відбувається згідно з наданими Замовником оригінал-макетами або іншими електронно-цифровими версіями замовлення та описами технічного завдання, надісланими за допомогою сервісу оформлення замовлення на сайті psdruk.com.ua.

7. Оригінал-макет вважається автоматично затвердженим Замовником після отримання його Виконавцем на електронну пошту чи на інші електронні сервіси. Оригінал-макети файлів приймаються до виконання, якщо вони відповідають вимогам, розміщеним на сайті psdruk.com.ua.

8. Виконавець, вносить зміни та редагує оригінал-макети, надані Замовником, лише за його проханням та за додаткову плату.

9. За зміст, графічне зображення, об’єднання кольорів та достовірність усієї інформації, що подається в макетах для виготовлення поліграфічної друкованої продукції, а також за всі необхідні дозволи та погодження на використання об'єктів інтелектуальної власності відповідальність несе Замовник.

10. Відповідальність за порушення авторських та суміжних прав, прав на винахід, корисну модель, права на знак для товарів та послуг, права третіх осіб, пов’язані з використанням видаткових матеріалів, порушення вимог законодавства України про рекламу при виготовленні Продукції за даною Угодою несе Замовник.

11. Замовник, після отримання Продукції, несе відповідальність за її розповсюдження, розміщення та демонстрацію.

12. Виконавець залишає за собою право змінювати чи доповнювати умови співпраці без повідомлення Замовника.

Сторони на виконання Закону України «Про захист персональних даних» домовились про наступне:

13. Сторони виражають свою згоду й дозволяють одна одній, або, за їх дорученням, третім особам, здійснювати обробку персональних даних Сторін (інформацію, що може ідентифікувати Сторону), включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, поширення, з метою забезпечення реалізації господарської діяльності, у тому числі: податкових відносин, відносини у сфері бухгалтерського, статистичного обліку та аудиту, відповідно до законодавства.

14. Сторони погоджуються, що згода, зазначена в п. 13 може бути відкликана будь-якою із Сторін письмовою заявою, відправленою поштою з повідомленням та описом вкладення або врученою особисто під розпис уповноваженому представнику іншої Сторони.ordering Asset 5 sending up
Забули пароль? Відновити.
Не маєте облікового запису? Зареєструватися.
* Зірочкою позначені обов’язкові поля.
Реєструючись,
Ви погоджуєтесь зугодою користувача
Успішно завантажено файлів: 0
Успішно завантажено файлів: 0
Оформивши замовлення, замовник погоджується з умовами співпраці