Пластикові картки

Пластикові картки

На даний момент сфера торгівлі та послуг функціонує в умовах жорсткої конкуренції, тому підприємцям доводиться прикладати максимум зусиль для того, щоб утримати і розширити свою клієнтську базу. І одним із вдалих менеджментських рішень стала програма лояльності, що передбачає використання пластикових карток. Крім дисконтних карток, широкого поширення набули клубні та подарункові, ідентифікаційні і транспортні, візитні і лотерейні картки, т.п. Оскільки сфера їх застосування надзвичайно широка, продаж пластикових карток користується стабільно високим попитом.

Також потрібно враховувати ту обставину, що пластикова картка є носієм рекламної інформації про компанію. Її застосування сприяє впізнаваності бренду, і в даному випадку, іміджева складова є не менш важливою, ніж пряме функціональне призначення карти.

Тому необхідність у наявності пластикових карток є актуальною для багатьох підприємств — і продуктові супермаркети , і магазини одягу та взуття, і фітнес- клуби, і страхові компанії, і АЗС, і т.д.

В організації своєї виробничої діяльності ми керуємося, насамперед, міжнародним стандартом якості ISO 781, він передбачає виготовлення пластикових карток, відповідно до загальноприйнятих технічних вимог. Стандартним розміром вважається — 86*54 мм , при товщині 0,76 мм.

Для виготовлення пластикових карток і досягнення високої якості нашої продукції, ми використовуємо тільки професійне обладнання та високоякісні матеріали.

Ми пропонуємо безліч способів персоналізації вашої картки:

  • ембосування,
  • друк номерів,
  • друк штрих-коду,
  • друк пін-кодів,
  • нанесення scratch — панелі,
  • смуги для підпису,
  • нанесення і кодування магнітної смуги,
  • тиснення фольгою.
ordering Asset 5 sending up
Забули пароль? Відновити.
Не маєте облікового запису? Зареєструватися.
* Зірочкою позначені обов’язкові поля.
Реєструючись,
Ви погоджуєтесь зугодою користувача
Успішно завантажено файлів: 0
Успішно завантажено файлів: 0
Оформивши замовлення, замовник погоджується з умовами співпраці