Екосольвентний друк

Екосольвентний друк

Екосольвентні принтери бельгійської фірми Mutoh розроблені для друку високоякісної інтер’єрної та зовнішньої реклами. В них використовуються екосольвентні фарби відомих європейських виробників, вони забезпечують швидкий, високоякісний і універсальний друк, представляючи сучасну альтернативу принтерам, які використовують фарби на водній основі.

У процесі друку фарби не виділяють неприємних запахів, що дозволяє використовувати готову продукцію, як для зовнішнього застосування, так і для оформлення інтер’єрів. Відбитки, виконані на обладнанні фірми Mutoh, гарантують чудову якість друку на широкому спектрі типових носіїв — папері, самоклеючій плівці, бекліті, полотні, банерній тканині та сітці і т.д. Стійкість відбитків до атмосферних впливів — до трьох років. Встановлена п’єзоелектрична друкуюча голова, має фізичну роздільну здатність друку 1440dpi, з розміром краплі від 3,5 до 21 піколітра! Це дозволяє досягти максимальної якості друку, в порівнянні з фотопринтерами!

Вибір матеріалів, на які наноситься зображення:

  • фотошпалери;
  • холст (матовий, глянцевий, преміум);
  • банерна тканина;
  • самоклеючі ПВХ плівки (в тому числі і світлорозсіюючі та прозорі);
  • поліпропілен;
  • фотопапір;
  • папір SityLight, Polyman;
  • прапорна тканина і т.д.

Завдяки фотографічній якості і можливості роботи в парі з ріжучими плотерами, наше обладнання з успіхом забезпечує виробництво виробів невеликого формату з високою якістю: POS-матеріалів, повноколірних етикеток, наклейок і т.д. Ширина друку до 1,6 метри. У випадку, якщо потрібно зображення більшого розміру полотна можна склеїти або зшити, а також використовувати друк на сольвентному принтері (задруковується до 3,2 метри).

ordering Asset 5 sending up
Забули пароль? Відновити.
Не маєте облікового запису? Зареєструватися.
* Зірочкою позначені обов’язкові поля.
Реєструючись,
Ви погоджуєтесь зугодою користувача
Успішно завантажено файлів: 0
Успішно завантажено файлів: 0
Оформивши замовлення, замовник погоджується з умовами співпраці